Poľnohospodárstvo a lesníctvo
Dušan Ivanič
Ťažba dreva
- Obec
- Hrabičov
- Od roku
- 2009
- IČO
- 44 701 896
Dušan Ivanič
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 966 78 Hrabičov
- Na trhu od
- 15. apríla 2009
- IČO
- 44 701 896
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 02.20)
- Ťažba dreva
Podnikanie v číslach
- 17
- rokov na trhu
- 2009
- rok vzniku
- 2
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Dušan Ivanič
Dušan Ivanič – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Hrabičov. Podniká od 15. apríla 2009.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ťažba dreva“ (02.20). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Dušan Ivanič
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 44 701 896
- Dátum vzniku
- 15. apríla 2009
- Miesto podnikania
- 966 78 Hrabičov
- Živnostenský register
- Okresný úrad Žiar nad Hronom, vložka č. 680-13987
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 02.20)
- Ťažba dreva
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Dušan Ivanič zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.
-
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Dušan Ivanič?
Miesto podnikania je v obci 966 78 Hrabičov.
Čím sa Dušan Ivanič zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ťažba dreva“ (02.20). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Aké je IČO – Dušan Ivanič?
IČO je 44 701 896.
Odkedy podniká Dušan Ivanič?
Podnikanie začalo 15. apríla 2009. Na trhu pôsobí 17 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.